سه شنبه 3 مرداد 1396 Tuesday 25 July 2017

KidsOpen1394 نفرات برتر رقابت های کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان عمومی (اوپن) کشور سال 1394 مشخص شدند. 

به گزارش سایت کهن بوم، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان عمومی کشور روزهای پنج شنبه و جمعه 7 و 9 بهمن ماه در تهران برگزار شد.

کشتی فرنگی با شرکت 364 کشتی گیر از 30 استان در قالب 31 تیم، در 7 دوره و با انجام 384 کشتی برگزار گردید.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: 1- مهرگان جهانگیری (خوزستان) 2- مهدی منافی (اردبیل) 3- محمد حاجی وند (خوزستان) 4- علی نیوشا (بوشهر) 5- علی پورمند (ایلام) و محمدحسین ابوالحسنی (مازندران)

46 کیلوگرم: 1- مهدی اسدی (مازندران) 2- مهدی قربانی (قم) 3- مسعود بخشی زاده (فارس) 4- حمیدرضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) 5- محمدرضا بابایی (آذربایجان غربی) و آپو ولیه (کردستان)

50 کیلوگرم: 1- محمد هادی شعبانی (فارس) 2- رحمان محمدی (بوشهر) 3- محسن مدهنی (خوزستان) 4- محمد کرمی (لرستان) 5- محمد عطایی (تهران) و علی باباخانی (مازندران)

54 کیلوگرم: 1- حامد رضایی (خوزستان) 2- محمد ناقوسی (خوزستان) 3- رضا مردی (لرستان) 4- فرشید رهبر (مازندران) 5- محسن شریفی (اردبیل) و آرمین جاویدفر (کرمانشاه)

58 کیلوگرم: 1- سیاوش منصور ینگجه 2- یوسف حسینوند (خوزستان) 3- علی فتح علی (تهران) 4- محمد عربی (البرز) 5- عباس مقدسی (خراسان رضوی) و فرشید عبدولی (خوزستان)

63 کیلوگرم: 1- علی ناقوسی (خوزستان) 2- علی صفدری (تهران) 3- امیرحسین عرب (قزوین) 4- حسین سلیمانیان (اصفهان) 5- علی مختاریان (اصفهان) و امید زالی (توابع تهران)

69 کیلوگرم: 1- مجتبی رحیمی (خوزستان) 2- جواد رهبر (گیلان) 3- علی سلیمانی (کهگیلویه و بویراحمد) 4- خشایار طاهرپور (خراسان شمالی) 5- امیرحسن گلی زاده (تهران) و علی طالبی (لرستان)

76 کیلوگرم: 1- مهران سعادتی فر (خوزستان) 2- علیرضا ناصرپور (لرستان) 3- شاهین شریعتی (کردستان) 4- علیرضا فتاحی (خوزستان) 5- امیرحسین رستم پور (مازندران) و محمد غلامی (خراسان شمالی)

85 کیلوگرم: 1- محمدرضا صحرایی (تهران) 2- حامد عبدولی (خوزستان) 3- محمد نصرتی (تهران) 4- غلامرضا سبکتکین (اصفهان) 5- محمدحسین جبرائیلی (مازندران) و علی صدرایی (آذربایجان شرقی)

100 کیلوگرم: 1- وحید دادخواه (خراسان رضوی) 2- محمدرضا رمضانی (مازندران) 3- آرمان مهران فر (خوزستان) 4- حسن غلامی (فارس) 5- رضا کشوری (لرستان) و محمدجواد رضایی (مازندران)

فنی ترین کشتی گیر: حامد رضایی (خوزستان) در وزن 54 کیلوگرم


همچنین نتایج مسابقات کشتی آزاد نوجوانان عمومی کشور که روز چهارشنبه 7 بهمن ماه برگزار شد به شرح زیر است:

رقابت های عمومی (اوپن) کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور با شرکت 365 کشتی گیر از 29 استان در قالب 31 تیم در 7 دور و با انجام 385 کشتی، در خانه کشتی شماره دو تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
42 کیلوگرم: 1- سید علی عظیمی (کرمانشاه) 2- عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی) 3- فرامرز ویسی (کرمانشاه) 4- یونس اردلان راد (همدان) 5- اکبر تیزدم (تهران) و مهدی وهاب زاده (آذربایجان شرقی) 7- امیرحسین نجار (توابع تهران) 8- امیرحسین مقصودی (لرستان) 9- امیرحسین حسن زاده (البرز) 10- مجتبی شهبازی (توابع تهران)

46 کیلوگرم: 1- امیرحسین خدابخش (مازندران) 2- مجید محمدی (خوزستان) 3- رضا علیزاده (مازندران) 4- حمید کیوان (ایلام) 5- مرتضی بیات (همدان) و حسین سیاری (البرز) 7- محمد ابراهیمی (مازندران) 8- سعید سبزعلی (لرستان) 9- امیرعلی اصغری (خراسان رضوی) 10- محمدحسین سپهرنیا (کرمانشاه)

50 کیلوگرم: 1- محسن محمد مراد نژاد (مازندران) 2- پوریا ترکمان (مرکزی) 3- احمد شعبان (لرستان) 4- محراب امامی (مازندران) 5- میلاد علی مرادی (البز) و عباس قربان پوری (مازندران) 7- سید حسین عبادی (مازندران) 8- امیرارسلان دارابی (تهران) 9- یوسف سلیمانی (خراسان رضوی) 10- حسین رحمانی (کرمانشاه)

54 کیلوگرم: 1- اشکان کوشکی (لرستان) 2- حسین رسولی (مازندران) 3- علی اکبر زرودی (مازندران) 4- کوروش شیخ انصاری (اصفهان) 5- مجتبی غلامی (همدان) و رضا عرب رودبارکی (گلستان) 7- علی میرزایی (البرز) 8- مبین گراوند (ایلام) 9- مهدی شیرزاده (توابع تهران) 10- مرتضی پورمرتضوی (تهران)

58 کیلوگرم: 1- مهدی شیرازی (تهران) 2- حسن آذری (مازندران) 3- مرتضی رخشانی (خراسان رضوی) 4- علی سیری (تهران) 5- صادق لطفی (کرمانشاه) و علیرضا دوستی (زنجان) 7- ستار عزیزی (لرستان) 8- رضا رفیعی (البرز) 9- علی شیخ اعظمی (مازندران) 10- امیرحسین هادی پور (لرستان)

63 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- سجاد مقصودی (توابع تهران) 3- حمید کریمی (مازندران) 4- اکبر عالی ساری (اردبیل) 5- محسن کاوه (کردستان) و محمدحسین ایزدیاری (خوزستان) 7- رضا رک رک (لرستان) 8- مهدی حسن آبادی (کرمانشاه) 9- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) 10- سلیمان الهی (خراسان شمالی)

69 کیلوگرم: 1- محمدرضا میرزایی (کرمانشاه) 2- احمدرضا نوری (تهران) 3- مبین درویشی (تهران) 4- امیرحسین بورزاد (مازندران) 5- سهیل فیضی (البرز) و بهزاد شادگونه (همدان) 7- میثم زارع (کرمانشاه) 8- علی سبزوار (لرستان) 9- امیررضا غلامی (مازندران) 10- حمیدرضا علی بخشی (همدان)

76 کیلوگرم: 1- پوریا طاهری (آذربایجان شرقی) 2- امیرحسین فوری (خراسان رضوی) 3- علی شکوری (مازندران) 4- علی سلمانی (تهران) 5- علی شیران (اصفهان) و پوریا افشاری (همدان) 7- اشکان قمریان (کرمانشاه) 8- علیرضا یوسفی (البرز) 9- امیرمحمد مختاری (همدان) 10- محمدامین آذرخش (فارس)

85 کیلوگرم: 1- سید ابوالفضل هاشمی (مازندران) 2- کاظم درویشی (مازندران) 3- محمدعلی آذرپیرا (تهران) 4- امیر حسین کریمی فر (خراسان رضوی) 5- عرفان ظهیری (البرز) و امیربهادر ترابی (البرز) 7- علیرضا سلطانی (کرمانشاه) 8- محمدحسین اخوان (همدان) 9- مجید توکلی (خراسان شمالی) 10- کوروش همتی (همدان)

100 کیلوگرم: 1- سید مهدی هاشمی (مازندران) 2- عرفان جعفری (مازندران) 3- امیرحسین زارع (مازندران) 4- علی رهبری (گیلان) 5- علیرضا عبدالهی (تهران) و متین فیضی (توابع تهران) 7- فرزام اسلامی نیا (مازندران) 8- امیرحسین فتوحی (فارس) 9- علی شهبازی (گیلان) 10- عباس نادری (همدان)

فنی ترین کشتی گیر: محمدرضا میرزایی (کرمانشاه)

ورود کاربران