دوشنبه 29 آبان 1396 Monday 20 November 2017

IMG 1589 رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور سال 1394- تهران

به گزارش سايت كهن بوم، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور، طي روزهای 18 و 19 آبان ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

در انتهاي این رقابت ها تیم مازندران با کسب 79 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیم های تهران و البرز به ترتیب با کسب 79 و 55 امتیاز دوم و سوم شدند.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: 1- علی حافظی پور (لرستان) 2- ابوالفضل آرمیده (البرز) 3- محمدرضا وحدانی (تهران الف) 4- امیررضا سرآهنگ (توابع تهران) 5- سید علی عظیمی (کرمانشاه) 6- آرمان ابراهیمی (آذربایجان غربی) 7- میلاد عبدالهی (قزوین) 8- سید حسن عبادی (مازندران) 9- هانی معقولی (گلستان) 10- محمدامین بارانی زاده (همدان)
46 کیلوگرم: 1- اشکان همتی (تهران الف) 2- مهدی عشقی (مازندران) 3- محمد کابلی (البرز) 4- علی آقاعلی خانی (تهران ب) 5- علی غلامی (آذربایجان شرقی) 6- امیرعلی اصغری (خراسان رضوی) 7- فردین نعمتی (آذربایجان غربی) 8- مرتضی ربیعی (قم) 9- محسن صدیق (خراسان شمالی) 10- رضا انتظاری (کردستان)
50 کیلوگرم: 1- امیر پرسته (مازندران) 2- محمدجواد غلام طجری (همدان) 3- حسین نظری (تهران الف) 4- میلاد علمی (توابع تهران) 5- امیرحسین آشوری (تهران ب) 6- مهدی ابراهیمی (کردستان) 7- عابدین یدالهی (گلستان) 8- احمدرضا شیخی (مرکزی) 9-علی شب خیز (کرمان) 10- سعید شیردل (خراسان رضوی)
54 کیوگرم: 1- رضا عی جان زاده (مازندران) 2- مجید داستان (تهران الف) 3- سجاد ترغو (خراسان رضوی) 4- نوید کمندلی (البرز) 5- مهدی شیرازی (تهران ب) 6- امیرحسین بابازاده (آذربایجان غربی) 7- علی بهارستانی (سمنان) 8- مجتبی غلامی (همدان) 9- وحید رخساری (گیلان) 10- پوریا ترکمان (مرکزی)
58 کیلوگرم: 1- حامد رحیمی (البرز) 2- احمد آسترکی (لرستان) 3- امیرحسین مقصودی (تهران الف) 4- محمود نخودی لاربحی (مازندران) 5- مرتضی رخشانی (خراسان رضوی) 6- علیرضا قاسمی (توابع تهران) 7- بهروز محبی (اردبیل) 8- هادی شرف بیانی (کردستان) 9- محمدرضا رفیعی (مرکزی) 10- علی سیری (تهران ب)
63 کیلوگرم: 1- امیرحسین کاوسی (مازندران) 2- حسین آراسته (تهران الف) 3- محمد طالبی (تهران ب) 4- نیکزاد علیزاده مطلق (همدان) 5- مبین شوهانی (ایلام) 6- اشکان طاهرخانی (قزوین) 7- ناصر محمدی (توابع تهران) 8- محمد مهدی بیگدلی(البرز) 9- حبیب خالدی (خوزستان) 10- احمدرضا صابری (قم)
69 کیلوگرم: 1- محمدرضا شاه محمدی ایزد (همدان) 2- سجاد غلامی (البرز) 3- حیدر قربانی (تهران ب) 4- میلاد حارث آبادی (خراسان رضوی) 5- مبین درویشی (تهران الف) 6- محمد ترابی (لرستان) 7- محسن کاوه (کردستان) 8- میثم زارع (کرمانشاه) 9- امیرحسین بورزاد (مازندران) 10- جاهد سعادتی (توابع تهران)
76 کیلوگرم: 1- مصطفی نجفی (خراسان رضوی) 2- سجاد حبیبی (تهران الف) 3- محمدرضا مرادیانی (کرمانشاه) 4- سبحان گل بابازاده (مازندران) 5- پویا طاهری (آذربایجان شرقی) 6- امیرمحمد مختاری (همدان) 7- پوریا افشار (گیلان) 8- جلال خوش قامت (خراسان شمالی) 9- علیرضا صادقی (البرز) 10- علی سلمانی (تهران ب)
85 کیلوگرم: 1- بابک صفری (مازندران) 2- عباس کلهر (لرستان) 3- عرفان غلامی (گیلان) 4- شاهین فاطمی (همدان) 5- امیربهادر ترابی (البرز) 6- کوروش همتی (سمنان) 7- علیرضا صفویه (قزوین) 8- امیرحسین قهرمانی فر (آذربایجان شرقی) 9- علی عبدلیان (تهران الف) 10- مجید توکلی مقدم (خراسان شمالی)
100 کیلوگرم: 1- عرفان ایوبی (تهران الف) 2- علی رضا رکابی (مازندران9 3- محمدرضا بیگی (توابع تهران) 4- محمدرضا اسدی (تهران ب) 5- افشین سوری (لرستان) 6- مهدی غلامی (کرمانشاه) 7- عباس نادری (همدان) 8- سینا منبری (کردستان) 9- مهدی محمد خوا (سمنان) 10- ارسلان ظهیری (مرکزی)

رده بندی تیمی:

1- مازندران 79 امتیاز

2- تهران الف 79 امتیاز

3- البرز 55 امتیاز

4- همدان 49 امتیاز

5- تهران ب 46 امتیاز

6- لرستان 40 امتیاز

7- خراسان رضوی 39 امتیاز

8- توابع تهران 35 امتیاز

9- کرمانشاه 23 امتیاز

10- کردستان 17 امتیاز

فنی ترین کشتی گیر: اشکان همتی (تهران)
مربی نمونه: مهدی نیک منش (مازندران)
داور نمونه: وحید خوش طینت (تهران)
تیم اخلاق: آذربایجان شرقی


در مسابقات كشتي فرنگي نيز كه روزهای 21 و 22 آبان ماه در سالن شهداي هفتم تير برگزار شد تیم خوزستان با كسب 68 امتياز به عنوان قهرماني دست یافت.
رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

رده بندی انفرادی:
42 کیلوگرم: 1- میلاد رضا پور (خوزستان) 2- امیر آرامی (سیستان و بلوچستان) 3- علی قلاوند (لرستان) 4- علیرضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) 5- مهدی منافی ارمک (اردبیل) 6- علیرضا مهران پور (توابع تهران) 7- علیرضا ملاشاهی (خراسان جنوبی) 8- محمدسجاد کمپانی والا (فارس) 9- سوران محمدی (کردستان) 10- محمدرضا مولوی (همدان)
46 کیلوگرم: 1- محمد مهرابی (لرستان) 2- مجید فرضعلی پور (البرز) 3- علیرضا بیغان (خوزستان) 4- امید علیایی راد (اردبیل) 5- مسعود بخشی زاده (فارس) 6- محمد عطایی (تهران الف) 7- محمدرضا حسین زاده (مازندران) 8- محمدجواد ارباب (سیستان و بلوچستان) 9- علی اشتری (توابع تهران) 10- مهدی قربانی (قم)
50 کیلوگرم: 1- محمد دانیالی (لرستان) 2- محمد حسینوند (خوزستان) 3- رضا مایلی (تهران الف) 4- سپهر جعفری (چهارمحال وبختیاری) 5- محمدهادی شعبانی (فارس) 6- علیرضا اسدی (اصفهان) 7- میلاد دوستی مطلق (کهکیلویه و بویراحمد) 8- محمد بایرامی (اردبیل) 9- رحمان محمدی (بوشهر) 10- یوسف معوایی (کرمانشاه)
54 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) 2- حسین جاویدی (فارس) 3- ابوالفضل طالبی (قم) 4- علی محمدی (خوزستان) 5- امیر آهنگر (گلستان) 6- رضا زارعان (اصفهان) 7- فرشید رهبر (مازندران) 8- آرمین جاویدفر (کرمانشاه) 9- امیرمحمد مقراضی (لرستان) 10- محمدرضا عوض زاده (بوشهر)
58 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری (فارس) 2- رضا جمالی منش (خوزستان) 3- بهرام معروف خانی (اردبیل) 4- امیرحسین عرب (قزوین) 5- حسن مطلبی (مازندران) 6- میلاد مرادی (توابع تهران) 7- علیرضا نقدی (کرمانشاه) 8- سعیدرضا شکربیگی (لرستان) 9- محمد مهدی هداوند (تهران ب) 10- امید جعفرپور (کهکیلویه و بویراحمد)
63 کیلوگرم: 1- محمدمهدی خوشبخت (خوزستان) 2- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3- علی محمدی (مازندران) 4- محمود جعفری (توابع تهران) 5- حسین ولی نیا (لرستان) 6- عارف حبیب الهی (تهران الف) 7- علی کبیری (چهارمحال و بختیاری) 8- علی اکبر حسنی (گیلان) 9- رضا اکبری (کردستان) 10- محمدرضا اسپرغم (بوشهر)
69 کیلوگرم: 1- محمدرضا رستمی (فارس) 2- علیرضا موسی زاده (توابع تهران) 3- فرامرز بیات (همدان) 4- پویا آقایی (تهران الف) 5- جواد رهبر (گیلان) 6- علیرضا فتاحی (خوزستان) 7- علی بهرامیان (چهارمحال وبختیاری) 8- رضا محمدی (مازندران) 9- آرشام بهرام زاده (البرز) 10- امیرحسین بابایی (بوشهر)
76 کیلوگرم: 1- حسین فروزنده (تهران الف) 2- محمد خانپور (مازندران) 3- سینا نوریانی (لرستان) 4- امیرحسین قرنلی (قم) 5- میلاد احمدی (مرکزی) 6- محمدحسین مومنی (کرمان) 7- محمد سلبی (خوزستان) 8- سهند رزمجو (اردبیل) 9- محمد سلطانی آذر (آذربایجان غربی) 10- امیرعباس جعفری (چهارمحال و بختیاری) و محمد یوسفی (خراسان رضوی)
85 کیلوگرم: 1- حمیدرضا بادکان (توابع تهران) 2- حسن فروزنده (تهران الف) 3- مجید مسعودی (مازندران) 4- کاویان مرادی (کردستان) 5- سبحان حسنوند (لرستان) 6- حسین خوش طینت (اردبیل) 7- فردین فتحی (خوزستان) 8- امیر حوری نژاد (سیستان و بلوچستان) 9- علیرضا منصوری (ایلام) 10- فرشاد بدلی (آذربایجان شرقی)
100 کیلوگرم: 1- علی اکبر یوسفی چال (مازندران) 2- سجاد سبکتکین (اصفهان) 3- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) 4- علی چوبینی (تهران ب) 5- مهدی آجرلو (توابع تهران) 6- علی تورانی (تهران الف) 7- وحید دادخواه (خراسان رضوی) 8- حسن غلامی رودبالی (فارس) 9- پیشوا قادری (کردستان) 10- عرفان رضایی (گیلان)

رده بندی تیمی:

1- خوزستان 68 امتیاز

2- لرستان 53 امتیاز

3- تهران الف 53 امتیاز

4- مازندران 52 امتیاز

5- فارس 47 امتیاز

6- توابع تهران 47 امتیاز

7- اردبیل 34 امتیاز

8- قم 26 امتیاز

9- اصفهان 21 امتیاز

10- چهارمحال و بختیاری 17 امتیاز

فنی ترین کشتی گیر: محمد مهدی خوشبخت (خوزستان)
داور نمونه: ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)
مربی نمونه: محمد نظری مهر (خوزستان)
کاپ اخلاق: استان ایلام

ورود کاربران