سه شنبه 3 مرداد 1396 Tuesday 25 July 2017

KidsLogoنتایج مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان سال 1395- انتخابی تیم ملی


به گزارش سایت کهن بوم، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، روز پنج شنبه ششم خردادماه و با شرکت 78 کشتی گیر از 14 استان، در 7 دور انجام شد.

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: 1- ابوالفضل آرمیده (البرز) 2- فرامرز ویسی (کرمانشاه) 3- سید علی عظیمی (کرمانشاه) 4- یونس اردلان راد (همدان) 5- امیررضا سرآهنگ (تهران)
46 کیلوگرم: 1- امیرحسین خدابخشی (مازندران) 2- رضا علیزاده (مازندران) 3- محمدرضا وجدانی (تهران) 4- علی حافظی پور (لرستان) 5- حمید کیوان (ایلام) 6- مجید محمدی (خوزستان)
50 کیلوگرم: 1- امیر پرسته (مازندران) 2- پوریا ترکمان (مرکزی) 3- محمدجواد غلام طجر (همدان) 4- محسن محمدمرادنژاد (مازندران) 5- امیرمحمد یزدانی (مازندران) 6- اشکان همتی (تهران)
54 کیلوگرم: 1- رضا علیجان زاده (مازندران) 2- مجید داستان (تهران) 3- حسین نظری (تهران) 4- نوید کهندانی (البرز) 5- علی اکبر زرودی (مازندران) 6- محراب امانی (مازندران)
58 کیلوگرم: 1- حامد رحیمی (البرز) 2- امیرحسین مقصودی (تهران) 3- مهدی شیرازی (تهران) 4- حسین رسولی (مازندران) 5- حسن آذری (مازندران) 6- علی سیری (تهران)
63 کیلوگرم: 1- محمد طالبی (تهران) 2- حسین آراسته (تهران) 3- امیرحسین کاووسی (مازندران) 4- سجاد مقصودی (تهران) 5- محمد کریمی (مازندران) 6- اکبر عالی ساری (اردبیل)
69 کیلوگرم: 1- سجاد غلامی (البرز) 2- حیدر قربانی (تهران) 3- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 4- محمدرضا میرزایی (کرمانشاه) 5- مبین درویشی (تهران) 6- امیرحسین پورزاد (مازندران)
76 کیلوگرم: 1- محمدرضا مرادیانی (کرمانشاه) 2- علی شکوری (مازندران) 3- مصطفی نجفی (خراسان رضوی) 4- علی سلمانی (تهران) 5- سبحان گل بابا زاده (مازندران) 6- سجاد حبیبی (تهران)
85 کیلوگرم: 1- سید ابوالفضل میرهاشمی (مازندران) 2- بابک صفری (مازندران) 3- کاظم درویشی (مازندران) 4- محمدعلی آذرپیرا (تهران) 5- امیرحسین کریمی فر (خراسان رضوی) 6- عرفان غلامی (گیلان)
100 کیلوگرم: 1- سید مهدی هاشمی (مازندران) 2- عرفان ایوبی (تهران) 3- عرفان جعفری (مازندران) 4- علی رهبری (گیلان) 5- علیرضا رکابی (مازندران) 6- شاهین فاطمی (همدان)


در این راستا نیز، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با شرکت 79 کشتی گیر از 19 استان در 8 دور و با انجام 144 کشتی روز جمعه 7 خردادماه در خانه کشتی شماره 2 تهران پیگیری شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: 1- امید آرامی(سیستان و بلوچستان) 2- محمد حاجی وند (خوزستان) 3- میلاد رضانژاد (خوزستان) 4- علی نیوشا (بوشهر) 5- مهرگان جهانگیری (خوزستان)
46 کیلوگرم: 1- محمد محرابی (لرستان) 2- مهدی قربانی (قم) 3- علیرضا بیغان (خوزستان) 4- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) 5- امید علیایی راد (اردبیل) 6- علی قلاوند (لرستان)
50 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند (خوزستان) 2- پویا دادمرز (خوزستان) 3- محمد هادی شعبانی (فارس) 4- محسن مدهنی (خوزستان) 5- محمد دانیالی (لرستان) 6- مهدی اسدی (مازندران)
54 کیلوگرم: 1- رضا مردی (قم) 2- رضا جمالی منش (خوزستان) 3- محمد ناقوسی (خوزستان) 4- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) 5- محمد کرمی (لرستان) 6- سپهر جعفری (چهارمحال و بختیاری)
58 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری (فارس) 2- یوسف حسینوند (خوزستان) 3- ابوالفضل طالبی (قم) 4- علی محمدی (خوزستان) 5- حامد رضایی (خوزستان) 6- علی فتحعلی (تهران)
63 کیلوگرم: 1- علی ناقوسی (خوزستان) 2- علی صفدری (تهران) 3- امیرحسین عرب (قزوین) 4- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 5- علی محمدی (مازندران) 6- حسین سلیمیان (اصفهان)
69 کیلوگرم: 1- محمدرضا رستمی (فارس) 2- علی موسی زاده (تهران) 3- محمدمهدی خوشبخت (خوزستان) 4- فرامرز بیات (همدان) 5- علی سلیمانی (کهگیلویه و بویراحمد) 6- محمود جعفری (تهران)
76 کیلوگرم: 1- حسین فروزنده (تهران) 2- مهران سعادتی فر (خوزستان) 3- سینا نوریانی (لرستان) 4- امیرحسین قرنلی (قم) 5- شاهین شریعتی (کردستان) 5- علیرضا فتاحی (خوزستان)
85 کیلوگرم: 1- حسن فروزنده (تهران) 2- حمیدرضا بادکان (تهران) 3- محمدرضا صحرایی (تهران) حامد عبدولی (خوزستان) 5- کاویان مرادی (کردستان) 6- غلامرضا سبکتکین (اصفهان)
100 کیلوگرم: 1- محمدرضا رمضانی (مازندران) 2- علی اکبر یوسفی (مازندران) 3- وحید دادخواه (خراسان رضوی) 4- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) 5- محمد نصرتی (تهران) 6- سجاد سبکتکین (اصفهان)

 

ورود کاربران