پنجشنبه 2 آذر 1396 Thursday 23 November 2017

Grandprixazerbaijan2015نتایج انفرادی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جایزه بزرگ آذربایجان 2015

رده بندی انفرادی مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام جایزه بزرگ باکو اعلام شد.

به گزارش سایت کهن بوم، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جایزه بزرگ آذربایجان در رشته آزاد طی روزهای جمعه 6 آذرماه و فرنگی روزهای 9 آذرماه در شهر باکو برگزار شد.

رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- اسماعیل موسکایف (روسیه) 2- بخبایار اردنبات (مغولستان) 3- اوتاری گوگاوا (گرجستان) و ماخیر امیر ارسلان اف (آذربایجان) ... 7- یونس سرمستی

61 کیلوگرم: 1- حاجی علی اف (آذربایجان) 2- ایمان صادقی 3- دولت نیازبیکوف (قزاقستان) و الکساندر بوگومویف (روسیه)

65 کیلوگرم: 1- ماگومد قربان علی اف (روسیه) 2- لوگان استیبر (آمریکا) 3- تیمور ممدوف (آذربایجان) و سوسلان رومانوف (روسیه)

70 کیلوگرم: 1- بکزاد عبدالرحمن اف (ازبکستان) 2- طغرل عسگراف (آذربایجان) 3- مصطفی کایا (ترکیه) و گاجی مراد اوماروف (آذربایجان)

74 کیلوگرم: 1- جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 2- ختیگ سابولوف (روسیه) 3- احمد گاجی ماگمدوف (روسیه) و مصطفی حسین خانی ... 7- پیمان یاراحمدی

86 کیلوگرم: 1- الکساندر گوتسیف (آذربایجان) 2- نورماگومد گاجیف (آذربایجان) 3- احسان لشگری و ساندرو آمیناشویلی (گرجستان)

97 کیلوگرم: 1- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) 2- شریف شریف اف (آذربایجان) 3- ارسلان بک آلبروف (آذربایجان) و پاولو اولنیک (اوکراین)

125 کیلوگرم: 1- گنو پتریاشویلی (گرجستان) 2- جمال الدین ماگومدوف (آذربایجان) 3- دان برادلی (آمریکا) و دنگ ژویی (چین) ... 7- امین طاهری (ایران)


کشتی فرنگی:

59 کیلوگرم: 1- آلمات کبیسبایف (قزاقستان) 2- المرات تسمرادوف (ازبکستان) 3- داوید جسی تیلکه (آمریکا) و الدانیز عزیزلی (آذربایجان) 5- مهرداد مردانی ... 12- محسن حاجی پور

66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند 2- کامران ممدوف (آذربایجان) 3- حسن علی اف (آذربایجان) و زائور کابالویف (روسیه) 5- علی ارسلان و محمدعلی گرایی

71 کیلوگرم: 1- فرانک استابلر (آلمان) 2- رستم علی اف (آذربایجان) 3- ژانگ ری دونگ (چین) و بالینت کورپاسی (مجارستان) 5- افشین بیابانگرد ... 7- فرشاد بلفکه

75 کیلوگرم: 1- کیم هیون وو (کره جنوبی) 2- پیام بویر ی (ایران) 3- مارک مادسن (سوم) و رامین طاهری

80 کیلوگرم: 1- لاشا گابادزه (گرجستان) 2- رفیق حسین اف (آذربایجان) 3- آیشان آیشان (چین) و الوین مورسالیف (آذربایجان) 8- یوسف قادریان

85 کیلوگرم: 1- داوید چاکواتادزه (روسیه) 2- ژان بلنیوک (اوکراین) 3- مجتبی کریم فر و اسلام عباس اف (آذربایجان) 5- حسین نوری و سامان عزیزی

98 کیلوگرم: 1- شالوا گادابادزه (آذربایجان) 2- مهدی علیاری 3- ژیائو دی (چین) و سلیمان دمیرچی (ترکیه)

130 کیلوگرم: 1- صباح شریعتی (آذربایجان) 2- نورماخان تینالیف (قزاقستان) 3- بهنام مهدی زاده و یوسب چوگوشویلی (بلاروس)


ورود کاربران