سه شنبه 22 آبان 1397 Tuesday 13 November 2018

PouyaDadmarz نتایج رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان – بوسنی 2015

به گزارش سابت کهن بوم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان جهان که روزهای 3 و 4 شهریورماه با حضور 40 کشور در شهر سارایوو کشور بوسنی و هرزگوین برگزار شد تیم ایران توسط پویا دادمرز، امین کاویانی نژاد و امین میرزازاده در اوزان 42، 58 و 100 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و با کسب 41 امتیاز پس از تیم روسیه عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

تیم ایران در این رقابت ها با کسب سه مدال طلا، بیشترین مدال طلای کسب شده از میان 10 مدال توزیع شده بین کشورها را از آن خود کرد.

تیم روسیه قهرمان این رقابت ها و تیم اوکراین در این رقابت ها صاب 2 مدال طلا، و تیم های گرجستان،ازبکستان و ایتالیا نیز صاحب یک مدال طلا شدند.

رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:
42 کیلوگرم: 1- پویا دادمرز (ایران) 2- ابومسلم آمایف(روسیه) 3- فایل اسگندراف (آذربایجان) و آلپامیس داستانبک (قزاقستان) 5- نستور دلگادو (مکزیک) و کنسوکه شیمیزو (ژاپن)
46 کیلوگرم: 1- تورابک تیرکاشیف (ازبکستان) 2- کارم کمال (ترکیه) 3- امیر کوتچف (روسیه) و سلطان اولژاس (قزاقستان) 5- سرگئی سیمونیان (ارمنستان) و کایتو اینابا (ژاپن) ... 15- محمدجواد رضایی (ایران)
50کیلوگرم:1-گیووانی فرینی (ایتالیا) 2- امین سفرشایف (روسیه)3- عبدالسمت باسار (ترکیه) و هانکاواد مجیدزاواد (اذربایجان) 5- کانیت کوبانوف (قزاقستان) و مهدی محسنی نژاد (ایران)
54کیلوگرم: 1- الکساندر هروشین (اوکراین) 2- جانی کتسورانی (گرجستان) 3- ماکسیم نیهودا (بلاروس) و میناسیان تیگران (ارمنستان) 5- شامیل موعالیف (روسیه) و ایاتا سوزوکی (ژاپن) ... 8-محمد رضا مختاری (ایران)
58 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد (ایران) 2- یاهور ولادیکا (بلاروس) 3- تامازیان ادگارد (ارمنستان) و اندرج جینس (گرجستان) 5- تایبر لامونت (آمریکا) و ایمین کمریس (ترکیه)
63کیلوگرم: 1- ریکادزه ارونگو (گرجستان) 2- محمد سعید (مصر) 3- پرویز نصیبوف (اوکراین) و امویان مالخاس (ارمنستان) 5- مری بیکنوف (قزاقستان) و عبداله فاتح دیمیر (ترکیه) ...18-محمد رضا رستمی (ایران)
69 کیلوگرم: 1- الکساندر کوماروف (روسیه) 2- نوربرت داسکیویچ (لهستان) 3- اولیو گانی زادا (آذربایجان) و نیکولوز تچیکایدزه (گرجستان) 5- کریم ایلماز (ترکیه) و ابوبکر الیموف (ازبکستان) ... 9- شایان عفیفی (ایران)
76 کیلوگرم: 1- دیمیتریو کیاشکو (اوکراین) 2- وازدیم هراچوخین (بلاروس) 3- آستما باراگونوف (روسیه) و ساموئل نیکو (رومانی) 5- تیمور تچکواسلیدزه (گرجستان) و سامات سالیپوف (قرقیزستان) ... 16- مسلم مرادی (ایران)
85 کیلوگرم: 1- آرتور سارگیسیان (روسیه) 2- مارکوس راگینجر (اتریش) 3- بوتوند کیسمونی (مجارستان) و آروی ساوولانن (فنلاند) 5- رومان چالوپا (چک) و ایهار یاراشویچ (بلاروس) ... 11- سعید یوسفی‌ (ایران)
100کیلوگرم: 1- امین میرزازاده (ایران) 2- روبرت ایرسیک (مجارستان) 3- پاتریک کامینسکی (لهستان) و انتون ساونکون (قزاقستان)5- ولاری ایوانوف (بلغارستان) و اولیگ اخانوف (روسیه)

رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

1- روسیه 69 امتیاز
2- ایران 41 امتیاز
3- ترکیه 39 امتیاز
4- گرجستان 38 امتیاز
5- قزاقستان 35 امتیاز
6- ارمنستان 33 امتیاز
7- آذربایجان 32 امتیاز
8- بلاروس 32 امتیاز
9- اوکراین 30 امتیاز
10- قرقیزستان 22 امتیاز

ورود کاربران