چهارشنبه 29 خرداد 1398 Wednesday 19 June 2019

اولین دوره مسابقات بین المللی جام حبیبی و موحد با شکوه و اعتباری خاص در حد نام این دو قهرمان بزرگ کشتی جهان برگزار گردید و این امر موجب خرسندی اهالی و صاحب نظران کشتی گردید.
امیدواریم فدراسیون نشینها از مسئولان کشتی مازندران کمک گیرند تا با راهنمایی این دلسوزان واقعی کشHabibi O Movahedتی جام جهان پهلوان تختی را در حد نام و آوازه این بزرگمرد کشتی جهان برگزار کنند و از طرفی با مشاوره از این عزیزان در نحوه دعوت از تیمهای خارجی ، دیگر شاهد حضور تیمهایی مانند عراق در جام تختی نباشیم. 

حضور چند عنوان دار جهان و المپیک سطح کیفی این دوره از مسابقات را در حد قابل قبولی بالا برد و غیبت ملی پوشان حاضر در اردوی تیم ملی نیز قابل بحث و تأمل است ، اگر اندیشه مثبتی در تصمیم گیری شرکت ملی پوشان در این جام قرار داشت ، شاهد مسابقاتی در سطح جامهای معتبر دنیا نظیر یارگین ، جایزه بزرگ باکو ، زیلکوفسکی و ... بودیم.
با توجه به تمامی جوانب امر ، اولین دوره جام حبیبی و موحد تمامی علاقه مندان کشتی را غافلگیر کرد ، چرا که با امکانات هیات کشتی مازندران در مقابسه با فدراسیون کشتی ، مسابقاتی به مراتب بالاتر از جام تختی برگزار گردید.
با قرار گرفتن این دوره از مسابقات در تقویم فیلا امدواریم شاهد برگزاری هر چه با شکوهتر این رویداد در سالهای آتی باشیم و فدراسیون کشتی نیز بدون هیچ غرض ورزی اجازه حضور ملی پوشان را در این مسابقات بدهد.
جامعه بزرگ کشتی ضمن عرض خسته نباشید به مسئولین برگزاری جام حبیبی و موحد ، امیدوار است که این رویکرد مثبت در نزد دلسوزان واقعی کشتی باعث سربلندی این ورزش پر افتخار کشور شود و شایسته ها و اهالی واقعی کشتی سکاندار ورزش اول کشور باشند

افراد آنلاین

ما 557 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7525186
امروزامروز306
دیروزدیروز8598
این هفتهاین هفته24453
این ماهاین ماه100000

ورود کاربران