جمعه 23 آذر 1397 Friday 14 December 2018

قهرمان نامدار كرمانشاهي كشتي كشورمان درخصوص وضعيت رو به رشد اين ورزش گفت:
موفقيت در جهاني دانمارك نشان داد كه ملي پوشان ما پتانسيل درخشش در المپيك لندن را نيز دارند.
Koshti2

محمد حسين محبي يكي از منتقدان فدراسيون كشتي روز چهارشنبه در گفتگو با ايرنا خاطرنشان كرد: مطمئن باشيد اگر در مواردي خاص از عملكرد كشتي انتقاد كرده و به برخي مسئولان خرده مي‌گيرم به دليل اين است كه هم موفقيت و هم شكست كشتي را از آن خانواده بزرگ اين رشته مي‌دانم. هيچ تسويه حساب شخصي با كسي ندارم و فقط به فكر رشد و اعتلاي كشتي هستم.

رئيس اسبق هيئت كشتي كرمانشاه ادامه داد: موفقيت در دانمارك نشانگر زحمات شبانه روزي و برنامه ريزي شده تمامي عوامل تيم‌هاي ملي است كه از دل و جان براي رسيدن به اين عناوين تلاش كردند. به رغم سوم شدن آزادكاران در رقابتهاي جهاني بايد قبول كرد كه نائب قهرماني كشتي فرنگي پس از ‪ ۵۰‬سال كار بزرگ و سخت تري محسوب مي‌شود كه خوشبختانه براي اولين بار در تاريخ ورزش ايران به ثبت رسيد.

محبي افزود: كشتي در مسير خوبي قرار گرفته و مديران نبايد در چنين وضعيت مطلوبي دست به تغيير و تحولات كادر فني تيم‌ها بزنند.چرا كه يك سرمربي براي حفظ و تكرار قهرماني نياز به مدت زمان زيادي دارد تا برنامه‌هاي بلند مدت خود را به خوبي پياده كند.

وي در پايان آماده‌سازي تيم‌هاي ملي كشتي براي المپيك لندن را از اهميت ويژه‌اي برخوردار دانست و تاكيد كرد: موفقيت در هر مقطعي، شيريني و افتخار خاص خود را دارد اما كسب عنوان در بازيهاي المپيك چيز ديگري است.

اهالي فدراسيون بايد توجه داشته باشند كه آماده‌سازي و تجهيز براي موفقيت در المپيك كار ويژه‌اي را طلبيده و سرمايه‌گذاري زيادي را مي‌خواهد.پس بايد مانند روسها از همين الان خود را براي اين ميدان بزرگ آماده كنيم و يكي از سكوهاي اول تا سوم را به چنگ آوريم.

ورود کاربران