پنجشنبه 30 خرداد 1398 Thursday 20 June 2019


Arash
یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد،

جمشيد آرش متولد1326 دانش آموخته رشته اقتصاد از دانشگاه تهران از سن 16سالگي زير نظر اساتيدي چون ابولفضل حسين پور و حاج عبدالحسين فيلي کشتي را آغازکرده،


تا رده قهرماني آموزشگاه هاي کشور پيش رفتم، به عنوان خبرنگار و عکاس بين المللي در چندين دوره مسابقات المپيک،جهاني و آسيائي حضورداشتم و سالها رئيس تشريفات فدراسيون کشتي درفرودگاه مهرآباد بودم.سرپرستي کميته اعزام تيمهاي ملي، سرپرستي اردو و مديريت روابط عمومي فدراسيون کشتي نيز در کارنامه ام به چشم مي خورد و تا کنون سه جلد کتاب در زمينه کشتي به رشته تحرير درآورده ام و در حال حاضر مشغول به نوشتن زندگينامه غلامرضا تختي ميباشم که انشاءاله بزودي منتشر مي شود.
بنا به دعوت دو تن از دوستانم طي چندين ماه بررسي و مطالعه و رايزني تصميم گرفتم به خاطر علاقه وافري که به ورزش کهن داشتم شرايطي فراهم آوريم تا بتوانيم به اتفاق ديگر همکارانم قدمي مثبت در رشد و موفقيت اين ورزش پهلواني برداريم.
هدف از تشکيل اين مجموعه ايجاد جامعه مجازي کشتي ميباشد، در وهله اول تصميم بر اين است که خبرهاي روز به همراه تحليلهاي کارشناسانه به سمع و حضور علاقه مندان به کشتي برسد و همچنين از تمامي پيشکسوتان و نامداران ياد کنيم تا قداست اين ورزش ديرين بيش از پيش نمايان گردد.
از ديگر اهداف تاسيس اين سايت ايجاد گروههاي آموزشي علمي،بدنسازي وفني ميباشد ودر طرحي نو با معرفي پديده ها و مربيان سازنده هر چه بيشتر در جهت رشد و تعالي ورزش اول کشورمان بکوشيم.
با ايجاد بخشي بنام ورزش باستاني و کشتي پهلواني رابطه اين دو رشته را که به موازات يکديگر ميباشند،تحليل و بررسي کنيم.
ويکي از بهترين آرشيوهاي فيلمهاي مسابقات کشتي وهمچنين عکسهاي جذاب را در اختياردوستداران قرار دهيم، که در هر بخش توضيحات تکميلي را مشاهده خواهيد کرد.

کهن بوم به هيچ نهاد دولتي و غير دولتي وابسته نبوده و تمامي هزينه ها توسط اعضا موسس تامين مي گردد.

ورود کاربران