يكشنبه 24 شهريور 1398 Sunday 15 September 2019

GMohamadi

بالاخره مديران ارشد فدراسيون كشتي با اتخاذ تصميمي مناسب دست به جوانگرايي زدند، شايد اگر چنين تفكري دو سال قبل و يا قبل از المپيك بر ورزش اول كشورمان حاكم مي شد ، هم اكنون صاحب چندين مدال خوشرنگ بوديم، ولي دير نشده و هر زمان كه جلوي ضرر ر ا بگيريم، منفعت است.

درهفته هاي اخير كشتي دچار تغيير و تحولات مثبتي شد  كه اولين پيامدش كاهش چشمگير انتقادات از فدراسيون بالاخص شخص آقاي يزداني خرم بود، ديديم كه به مربي جوان و با انگيزه اي چون غلامرضا محمدي اعتماد شد تا دركنار با تجربه اي چون محسن كاوه هدايت تيم ملي را در دست بگيرد، ازطرفي اسماعيل دنگسركي نيز به جمع مربيان پيوست تا اصل استفاده از مربيان سازنده نيز رعايت شود.
 محمدي در راستاي برنامه هاي خود، ابراهيم مهربان را نيز به جمع كادر فني اضافه نمود و با توجه به انگيزه بالاي مهربان اميد آن است كه روزهاي خوشي براي كشتي فرا رسد.
 محمدي در دوران قهرماني خويش متفكر، فني و جسور بود و در عرصه مربيگري نيز كارنامه قابل قبولي را از خود برجاي گذاشت.

Kaveh

به واقع مي توان او را يكي از شاخص ترين كوچينگ هاي ايران ناميد كه در كنار مربي كارآزموده اي چون كاوه زوجي مكمل را تشكيل دهد. به هر حال هدف ما پيش رفت كشتيست و با مشاهده كارهاي صورت گرفته توسط كادر فني اميد آن را داريم حضور شايسته در مسابقات جهاني دانمارك را تجربه كنيم.

افراد آنلاین

ما 441 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7820473
امروزامروز5357
دیروزدیروز5548
این هفتهاین هفته41537
این ماهاین ماه89404

ورود کاربران