يكشنبه 24 شهريور 1398 Sunday 15 September 2019

سرپرست تيم منتخب ملاير در ليگ آزاد گفت: اگر ما به زعم رئيس فدراسيون كشتي در حد ليگ برتر نيستيم، آيا تيم اعزامي به بازي‌هاي المپيك 2008 در حد نام ايران بود؟

محمد نظري در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: محمدرضا يزداني‌خرم در مصاحبه اخيرش با يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني اعلام كرد كه 3 تيم حاضر در ليگ آزاد در سطح ايران نيستند. منظور او تيم‌هاي منتخب ملاير، ماكيان بروجرد و نيروي‌زميني ارتش بود. اگر اين‌طور است آيا تيمي كه به المپيك 2008 اعزام شد، در حد ايران بود؟ اين تيم به عنوان نماينده يك ملت، ضعيف‌ترين نتايج را در چين كسب كرد و در اين رقابت‌ها حرفي براي گفتن نداشت.
وي تاكيد كرد: اگر همين سه تيم كه هر روز مسئولان و كارشناسان به شكلي از آنها انتقاد مي‌كنند، حاضر به حضور در ليگ نمي‌شدند آيا امروز ليگ برتري داشتيم؟ بهتر است اين عزيزان منتقد به جاي تعريف و تمجيد از تيم‌هاي تا دندان مسلح، به تشويق تيم‌هاي محروم و بي‌بضاعت بپردازند تا كشتي پيشرفت كرده و ديگر استان‌ها نيز از آنها الگوبرداري كنند و در آينده ليگ پوياتري داشته باشيم.
رئيس هيات كشتي شهرستان ملاير خاطرنشان ساخت: به جاي انتقاد از امثال ما، بايد بررسي شود كه چرا استان‌هايي چون كرمانشاه، لرستان، آذربايجان شرقي، گيلان و ... در ليگ نماينده‌اي ندارند. ما كه با دست خالي كارمان را آغاز كرده‌ايم. البته اگر تعادل بودجه بين تيم‌ها وجود داشت،‌ شهري كه مدال‌دار المپيك و جهان و آسيا در خود دارد (برادران جوكار)، مي‌تواند با نيمي از بودجه ديگر تيم‌هاي متمول روي يكي از سكوهاي اول تا سومي قرار بگيرد.
نظري گفت: ليگ جاي امتحان پس نداده‌ها و محل شناسايي مهره‌هاي جديد و مستعد است. نمي‌دانم با اين فلسفه، چرا دائما شكست هفت بر صفر را به رخ ما مي‌كشند. اين افراد بهتر است به اين مسئله بپردازند كه كشتي‌گيران گمنام ما با نتيجه يك بر صفر مغلوب سرشناسان و ملي‌پوشان مي‌شوند و اين براي ما يك برد است.
سرپرست تيم منتخب ملاير در مورد بودجه‌اي كه تاكنون در اختيار اين تيم قرار گرفته، تصريح كرد: تا امروز 20 ميليون تومان از سوي مدير كل تربيت‌بدني استان (سيدعبدي افتخاري) و 10 ميليون تومان نيز توسط حسن بنايي نماينده مجلس‌مان در اختيار تيم قرار گرفته است. رئيس تربيت‌بدني ملاير هم حمايت خوبي از تيم داشته كه بايد از همه آنها تشكر كنم.

افراد آنلاین

ما 387 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7820587
امروزامروز5471
دیروزدیروز5548
این هفتهاین هفته41651
این ماهاین ماه89518

ورود کاربران