چهارشنبه 30 مرداد 1398 Wednesday 21 August 2019

IAWFLogo عملکرد قابل قبول فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در سال فنی 1394

به گزارش سایت کهن بوم، کشتی ایران در سال 94  در دو رشته آزاد و فرنگی در شش رده ی سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و سبک های کشتی سنتی،  شامل ساحلی، پهلوانی، آلیش، گراپلینگ و قزاق کوراش در بخش مردان، و آلیش و گراپلینگ در بخش بانوان كه بر مبناي سياست ها و تاکید کمیته بين المللي المپیک و اتحادیه جهاني كشتي، جزء فعالیت های حوزه مديريتي ورزش ملی کشور، کشتی، قرار گرفت، فعاليت داشت.

در سال 94 تیم های ایران با توجه به حجم بالای فعالیت ها در رده های سنی مختلف در رشته های كشتي اشاره شده، بر مبناي برنامه اي مشخص و با موافقت هیأت رئیسه، سمینار روسای هیأت های کشتی سراسر کشور، و در نهایت موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان 57 اعزام برون مرزی داشته است. 

در نهایت، 208 مدال طلا، 83 مدال نقره و 144 مدال برنز در رقابت های مختلف بین المللی، آسیایی و جهانی کسب گردید و در مجموع هشت مقام قهرمانی و دو مقام سومی در مسابقات قهرمانی آسیا، سه عنوان قهرمانی، سه عنوان نایب قهرمانی و یک مقام سومی در رقابت های قهرمانی جهان در رده های سنی مختلف بدست آمد.، ضمنا تیم کشتی آزاد بزرگسالان کشورمان در رقابت های جام جهانی در خاک آمریکا به مقام قهرمانی رسید.

همچنین در سال 94، 60  مسابقه داخلی اعم از قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی، مسابقات لیگ و رقابت های بین المللی در کشور در رشته هاي كشتي مختلف برگزار گردید که ١٣ مسابقه آن مربوط به رقابت های بین المللی اعم از جهاني، قاره ای و تورنمنت هاي بين المللي می باشد.

اعضاء موسسه فرهنگی ورزشی کهن بوم نیز به نوبه خود کسب این نتایج را به اعضای فدراسیون، دست اندرکارن و مربیان و کشتی گیران عزیز تبریک می گوییم.

ورود کاربران