پنجشنبه 30 شهريور 1396 Thursday 21 September 2017

1khoramshahr Koshtiنتایج دیدارهای مقدماتی دومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان 2015- خرمشهر

نتایج دیدارهای مقدماتی رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان مشخص شد.

به گزارش سایت کهن بوم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن خلیج فارس خرمشهر در حال برگزاری است.

نتایج دیدار های مقدماتی که امروز (پنج شنبه) در سه دور برگزار شد، به شرح زیر است:

گروه A:
دور اول:
پدیده دوکوهه اندیمشک 7 - پتروشیمی اروند یک
قرقیزستان – استراحت
دور دوم:
پدیده دوکوهه اندیمشک 6- مناس قرقیزستان 2
پتروشیمی اروند- استراحت
دور سوم:
پتروشیمی اروند 6- مناس قرقیزستان 2
پدیده دوکوهه اندیمشک استراحت


گروه B:
دور اول:
بیمه رازی 8 - آلپ ارسلان ترکمنستان صفر
سینا صنعت ایذه – استراحت
دور دوم:
بیمه رازی 4- سینا صنعت ایذه 4 (برنده بیمه رازی با امتیاز مثبت 15 بر 13)
آلپ ارسلان ترکمنستان- استراحت
دور سوم:
سینا صنعت ایذه 8- آلپ ارسلان ترکمنستان صفر
بیمه رازی استراحت


گروه C:
دور اول:
دینامو ارمنستان 8 - اسکای تاجیکستان صفر
اوکراین - استراحت
دور دوم:
اس پریموگا اوکراین 6- اسکای تاجیکستان 2
دینامو ارمنستان- استراحت
دور سوم:
دینامو ارمنستان 8- اوکراین صفر
اسکای تاجیکستان استراحت


گروه D:
دور اول:
بوداپست تی اف مجارستان 6 - ان اس آکادمیک بلغارستان 2
مراکش- استراحت
دور دوم:
بوداپست تی اف مجارستان 7- مراکش یک
ان اس آکادمیک بلغارستان استراحت
دور سوم:
ان اس آکادمیک بلغارستان 4- مراکش 4 (برنده بلغارستان با امتیاز مثبت 21 بر 13)
بوداپست تی اف مجارستان- استراحت

پس از برگزاری دیدارهای مقدماتی تیم های دوکوهه اندیمشک، بیمه رازی، ارمنستان و مجارستان هرکدام با دو پیروزی بعنوان تیم های اول گروه های خود به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

بدین ترتیب صبح فردا (جمعه) و در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها برای مشخص شدن فینالیست های این مسابقات، تیم های دوکوهه اندیمشک با بیمه رازی و ارمنستان با مجارستان به مصاف یکدیگر می روند. تیم های بازنده این رقابت ها نیز مسابقه رده بندی را برگزار می کنند.
همچنین تیم های پتروشیمی اروند و سینا صنعت ایذه در گروه های A و B و اوکراین و بلغارستان در گروه های C و D بعنوان تیم های دوم گروه های خود باید امشب به دیدار یکدیگر بروند تا تیم های برنده برای انجام مسابقات پنجم و ششم و تیم های بازنده برای کسب مقام هفتم و هشتم صبح فردا به مصاف هم بروند.
مسابقات رده بندی و فینال این رقابت ها عصر فردا (جمعه‌) برگزار خواهد شد.

ورود کاربران