سه شنبه 22 آبان 1397 Tuesday 13 November 2018

MinorLogo نتايج مسابقات کشتي آزاد و فرنگي قهرماني کشور رده سني خردسالان- خرم آباد 1394

به گزارش سايت کهن بوم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی خردسالان قهرمانی کشور روزهای 29 و 30 تیرماه در سالن تختی شهر خرم آباد استان لرستان برگزار شد.

‎در پایان این مسابقات در رشته کشتی فرنگی تیم خوزستان به عنوان قهرمانی رسید و در رشته آزاد نیز استان مازندران قهرمان شد.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

30 کیلوگرم: 1- امیرمحمد آخوند زاده (مازندران) 2- حسین آسیایی زاده (اردبیل) 3- سعید صالحی (تهران) و امیررضا زالی (توابع تهران) 5- حمیدرضا کریمی (لرستان ب) و ابوالفضل شهرکی نیا (سیستان و بلوچستان)
32 کیلوگرم: 1- علی حاجی وند (خوزستان) 2- محمدعلی اخوندی (توابع تهران) 3- رضا آزادی (فارس) و داود مختاری (اصفهان) 5- احمد نجفی (ماز ندران) و محمد حسینی (کردستان)
35 کیلوگرم: 1- علیرضا زارع سالیانه (لرستان الف) 2- علی اکبر تقی زاده (مازندران) 3- بابک خوبنژاد (خوزستان) و مهرداد مظهری (تهران) 5- انصار محمدخانی (کردستان) و حسین مشایخی (کرمان)
38 کیلوگرم: 1- امیررضا ده بزرگی (فارس) 2- سروش امینی (کرمانشاه) 3- محمدحسین امیری (گیلان) و حسین باجوروند (خوزستان) 5- امانج زارعی (کردستان) و محمد آسیابی (توابع تهران)
42 کیلوگرم: 1- علیرضا دیناروندی (خوزستان) 2- رضا دهقان (خراسان شمالی) 3- امیررضا صحرایی (اردبیل) و فرید سیرتی مقدم (گیلان) 5- امیررضا پیروج (کهکیلویه و بویراحمد) و محمدرضا محمدزاده (تهران)
47 کیلوگرم: 1- عرفان آرایی بندی (مازندران) 2- امین کریم دوست (گیلان) 3- سید بهروز انصاری (خوزستان) و محمدحسین عباس زاده (اصفهان) 5- علی محمدی (کرمانشاه) و آرشام بازوند (لرستان الف)
53 کیلوگرم: 1- امیر محمدملکی (لرستان الف) 2- امیرحسین راشدبانی (خوزستان) 3- سید مصطفی ریحانی (مازندران) و علیرضا اسفندیاری فر (تهران) 5- محمدرضا خورسندیان (کهکیلویه و بویراحمد) و امیرحسین برزی (اردبیل)
59 کیلوگرم: 1- محمدهادی میرزایی (تهران) 2- امیررضا بیرانوند (خوزستان) 3- آرمین صالح (اردبیل) و شایان باباپور (لرستان الف) 5- حسین قاسمی (توابع تهران) و علی جدیری (آذربایجان شرقی)
66 کیلوگرم: 1- آرش شادفر (کرمانشاه) 2- سبحان حیدری (اردبیل) 3- حسین خسروی (اصفهان) و علی ساوری کتولی (گلستان) 5- امید حسنی (چهارمحال و بختیاری) و امیرحسین هوشیار (فارس)
73 کیلوگرم: 1- فردین هدایتی (مازندران) 2- ابوالفضل پایدار (خوزستان) 3- علیرضا بی طرفان (توابع تهران) و امیرحسین دهقان پور (تهران) 5- امیرحسین میرزاجانی (گیلان) و محمد بادران (مرکزی)
85 کیلوگرم: 1- مهدی عنایت زاده (مازندران) 2- اشکان عبدولی (خوزستان) 3- پیمان روزبهانی (اصفهان) و ابوالفضل نجات پور (لرستان الف) 5- محمد پوراسماعیلی (گیلان) و ابوالفضل برزویی (مرکزی)

رده بندی تیمی: 1- خوزستان 80 امتیاز 2- مازندران 73 امتیاز 3- تهران 53 امتیاز 4- لرستان الف 45 امتیاز 5- اردبیل 44 امتیاز 6- گیلان 41 امتیاز


کشتی آزاد:

30 کیلوگرم: 1- سینا رشیدی (مازندران) 2- محمدرضا عابدی (توابع تهران) 3- امیرحسام محبی (کرمان) و امیرحسین جوادی (اصفهان) 5- علیرضا جان برارپور (تهران) و محمد مهرآور (فارس)
32 کیلوگرم: 1- علیرضا تیمورنژاد (مازندران) 2- امیرحسین رحمتی (همدان) 3- کیارش عزت آبادی (کرمان) و امیررضا احمدی (البرز) 5- علی صحرانیا (لرستان ب) و محمد امین شاه مرادی (کرمانشاه)
35 کیلوگرم: 1- آرمین حبیب زاده (مازندران) 2- نجفعلی پیوندی (خراسان رضوی) 3- محمدامین حسن پور (تهران) و مهدی صالحی (خوزستان) 5- امیرحسین اشترابه (گیلان) و عرفان چراغی (کرمانشاه)
38 کیلوگرم: 1- امیرمنصور قمی (مازندران) 2- علی علیزاده (تهران) 3- حسین محمدآقایی (البرز) و حجت رضایی (خوزستان) 5- محمدمهدی نظری (کرمانشاه) و حمیدرضا معظمی گودرزی (لرستان الف)
42 کیلوگرم: 1- شایان میربیگ (خوزستان) 2- سجاد حسین آبادی (خراسان رضوی) 3- امیرحسین رستمی (قم) و یوسف بوداقی (مازندران) 5- پوریا عباس پور (اردبیل) و عارف هاشمی نسب (کرمانشاه)
47 کیلوگرم: 1- بهنام سرابی (تهران) 2- امیرعلی سابوته (توابع تهران) 3- آرشاویر اسماعیلی (مازندران) و سید امیرمهدی حسینی (سیستان و بلوچستان) 5- علی نظری (زنجان) و سجاد جوکار (خوزستان)
53 کیلوگرم: 1- علیرضا طهمورثی (تهران) 2- امیرحسین پورسلیم (لرستان الف) 3- سید رضا هاشمی (مازندران) و معراج نواده طیبی (البرز) 5- سید امیررضا حسینی (چهارمحال و بختیاری) و امیررضا سلیمانی (آذربایجان غربی)
59 کیلوگرم: 1- سهراب بابایی (خراسان رضوی) 2- بهنام عبادالهی (تهران) 3- محمدحسام یاراحمدی (لرستان الف) و اسلام هادی بیگی (کرمانشاه) 5- سید مرتضی موسوی مقدم (یزد) و محمدرضا مختاری (فارس)
66 کیلوگرم: 1- ابوالفضل حاجیوندی (فارس) 2- امیرحسین تمنالو (مازندران9 3- محمدرضا حسین پور (خراسان رضوی) و حسن چمن (گیلان) 5- عرفان ابراهیمی (کرمان) و حمیدرضا پاسندی (گلستان)
73 کیلوگرم: 1- محمدابراهیم حسینی (کرمانشاه)‌2- ابوالفضل فضل اله زاده (مازندران) 3- امیررضا معصومی (گیلان) و ابوالفضل ارجمند (کرمان) 5- حسین عزیزی (تهران) و امیر مختاری (قزوین)
85 کیلوگرم: 1- امیررضا روشن علی (مازندران) 2- محمدامین کولیوند (تهران) 3- سینا نیک پی (گیلان) و منصور دهقانیان (فارس) 5- امیر پویا نوحی (کرمان) و توحید زرین (کردستان)


رده بندی تیمی:

1- مازندران 92 امتیاز

2- تهران 71 امتیاز

3- کرمانشاه 45 امتیاز

4- کرمان 43 امتیاز

5- خراسان رضوی 39 امتیاز

6- فارس 38 امتیاز


فنی ترین کشتی گیر آزاد: علیرضا طهمورثی 53 کیلوگرم (تهران)
فنی ترین کشتی گیر فرنگی: علیرضا زارع سالیانه 35 کیلوگرم (لرستان الف)
مربی نمونه: غلامعلی محمدنژاد (تهران)
داور نمونه: عباس کارگر پور از در رشته آزاد و بهروز هندی جانی از خوزستان در کشتی فرنگی
تیم اخلاق فرنگی: استان فارس
تیم اخلاق آزاد: استان قزوین

ورود کاربران