چهارشنبه 30 مرداد 1398 Wednesday 21 August 2019

Coachlogo فدراسیون کشتی اصلاحیه طرح های شاخص های مدرسان فنی مربیگری و اهدای دفترچه مربیگری افتخاری به قهرمانان را اعلام کرد.

ادامه مطلب...

Coachlogo مصوبات نشست جلسه کمیته مربیان در روز 10 آبان ماه سال 1395 اعلام شد


به گزارش سایت کهن بوم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، جلسه کمیته مربیان کشتی کشور، روز چهارشنه 4 آبان ماه در خانه کشتی تهران برگزار شد.
مصوبات این نشست به شرح زیر است:

1. مقرر گردید انستیتو بین المللی کشتی نسبت به برنامه ریزی برگزاری کلاس‌های ذیل، اقدام نماید:
الف- اعلام برنامه برگزاری کلاس های کنترل مربیان ملی درجه سه قدیم، که در کلاس های کنترل ذیربط، به دلیل عدم حضور یا عدم کسب نمره قبولی لازم، موفق به اخذ دفترچه ملی نشده اند.
ب- ارائه برنامه برگزاری کارگاه های فنی مربیان واجد شرایط جهت دریافت دفترچه طلایی مطابق طرح مصوب.
ج- ارائه برنامه برگزاری کلاس های مربیگری کشتی پهلوانی برای مربیان دارای دفترچه کشتی پهلوانی از فدراسیون های ورزشی غیر از فدراسیون کشتی ، و کلاسهای استاژ کشتی پهلوانی برای مربیان درجه ی ملی کشتی آزاد و فرنگی ، هم چنین سایر افراد متقاضی دریافت دفترچه ملی مربیگری کشتی پهلوانی به تفکیک.
د- مقرر گردید برگزاری کارگاه های دانش افزایی و کلاس های آلیش و گراپلینگ (آقایان و بانوان) پس از معرفی مدرسین واجد شرایط از سوی حوزه های مربوطه ، برنامه ریزی و اعلام شود.
هـ- برنامه ریزی برای برگزاری کارگاه های دانش افزایی و اردوهای بسترسازی در رده سنی خردسالان و نونهالان به صورت استانی از سوی مسئولان فنی رده سنی پایه در کشتی آزاد و فرنگی به همراه کلاسهای مربیگری ذیربط برای مربیان واجد شرایط در هر استان در رده سنی خردسالان و نونهالان ، با هماهنگی مدیران تیم های ملی ذیربط.
و- مقرر گردید تا زمان معرفی مسئولان ارشد آموزش انستیتو ، برنامه برگزاری کارگاه های دانش افزایی برای مربیان ملی و ممتاز ملی در تمامی استان ها در طول یک سال از سوی انستیتو بین المللی به تفکیک ارائه گردد.
ز- مقرر گردید شیوه برگزاری کلاس های کنترل و کارگاه های دانش افزایی مربیان درجه ملی و ممتاز ملی از سوی انستیتو بین المللی کشتی ارائه گردد.
ح- مقرر گردید کلاس های ارتقا مربیان ملی به ممتاز ملی برای مربیان درجه ستاره دار ، پس از انجام کارگاه های دانش افزایی به صورت استانی ، از سوی انستیتو بین المللی برنامه ریزی و انجام شود.
ط- مقرر گردید انستیتو کشتی تا جلسه آتی کمیته مربیان ، نسبت به ارائه گزارش از وضعیت مدرسان شرکت کننده در کلاس-های کنترل سال 95 اقدام نماید.
ی- ارائه برنامه برگزاری کارگاه های آموزشی برای حضور قهرمانان المپیک ، جهانی و قاره ای که علاقمند به فعالیت در عرصه مربیگری هستند. (وفق ضوابط اعلامی کمیته مربیان)
2. مقرر گردید وفق مصوبه هیات های کشتی استان های سراسر کشور در اعزام مربیان ممتاز ملی برمبنای شماره دفترچه مربوطه ، به تورنمنت های بین المللی واجد شرایط ، اعزام مذکور پس از استعلام از هیات کشتی استان ذیربط (درخصوص فعال و یا عدم فعال بودن مربی مذکور) صورت پذیرد.
3. بنابه پیشنهاد کمیته مربیان از سوی فدراسیون کشتی مقرر گردید فدراسیون از هیات کشتی استان های سراسر کشور ضمن دریافت اسامی مربیان فعال خود ، محل آموزش مربیان مربوطه در استان ذیربط را نیز پیگیری نماید.
4. مقرر گردید کمیته مربیان موضوع اهداء پاداش به مربیان سازنده کشتی گیران مدال آور در رقابت های المپیک ، جهانی و قاره ای را ، فارغ از جایگاه این مربیان در جدول رتبه بندی مربیان سازنده ، بررسی و ضمن ارائه پیشنهاد ، برآورد آزمایشی هزینه سال 94 موضوع یاد شده را به فدراسیون کشتی اعلام نمایند.
5. مقرر گردید انستیتو کشتی بر مبنای اسامی نفرات قبول شده کلاس های کنترل ملی و ممتاز ملی در کشتی آزاد و فرنگی و کشتی های سنتی در سال 95 ، حداکثر تا پایان آذر ماه ، نسبت به تکمیل پرونده های ذیربط، جهت صدور دفترچه اقدام نماید. بدیهی است عدم ارائه مدرک تا سقف زمانی مذکور از سوی مربیان مربوطه، دلیل بر عدم احراز شرایط لازم برای اخذ دفترچه مربیگری ملی و ممتاز ملی خواهد بود.

 

139406181130453206055744

به گزارش کهن بوم، تمرین تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان عصر روز گذشته با حضور پرویز پرستویی برگزار شد و از نکات جالب توجه این تمرین که به زدن وزنه و تمرینات ایستگاهی اختصاص داشت، تمرین نکردن حمید سوریان بود.

حمید سوریان در تمرین روز گذشته قصد وزنه زدن داشت اما بار دیگر از ناحیه گردن با درد مواجه شد و با توصیه کادرفنی تمرین نکرد. هرچند گفته می‌شود شرایط سوریان چندان حاد نیست اما قرار شده وی امروز برای گرفتن MRI به پزشک مراجعه کند.

222

به گزارش کهن بوم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد 2016 روزهای 22 و 23 خردادماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود. این رقابت‌ها با حضور 8 تیم برتر جهان در دو گروه به شرح زیر برگزار خواهد شد:

گروه A: روسیه، گرجستان، ترکیه و مغولستان
گروه B: ایران، آمریکا، آذربایجان و هند

همچنین برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است:

جمعه 21 خردادماه:

ساعت 16 تا 16:30: وزن کشی تیم ها

شنبه 22 خردادماه:

ساعت 15:00 تا 17:45: مسابقات دور اول:
گروه یک:
مغولستان – ترکیه
روسیه- گرجستان
گروه دو:
آمریکا – هند
ایران- آذربایجان

ساعت 18:00 تا 20:30 : مسابقات دور دوم:
گروه یک:
ترکیه – گرجستان
روسیه- مغولستان
گروه دو:
آذربایجان- آمریکا
هند- ایران

یکشنبه 23 خردادماه:

ساعت 10:30 تا 13:30: مسابقات دور سوم:
گروه یک:
گرجستان- مغولستان
ترکیه- روسیه
گروه دو:
آذربایجان – هند
آمریکا- ایران

ساعت 13:30 تا 16:30: مسابقات برای کسب عنوان های هفتم و پنجم (دو دیدار)
ساعت 16:45 تا 17:55: مسابقه رده بندی
ساعت 18 تا 19:15: مسابقه فینال

MohammadBana سوء تفاهمات را به احترام زحمات بی دریغ وی برای کشتی فرنگي رها کنیم، کادر فنی ما در جام جهانی ماموریت خود را با تدبير به درستی انجام داد، تلاش کنیم بنا به خوبی شاگردان خود را در ریو رهبری کند. 

ادامه مطلب...

Pahlevani مسابقات کشتی پهلوانی انتخابی تیم ملی سال 1395

ادامه مطلب...

LogoDeafWrestling2016تیم روسیه در کشتی فرنگی و تیم ترکیه در کشتی آزاد به مقام قهرمانی دست یافتند.

ادامه مطلب...

240 4607f7fff0dce694258e1c637512aa9d

برنامه تخصصی کشتی "روح پهلوانی" امشب (سه شنبه) از شبکه ورزش سیما پخش می شود.

ادامه مطلب...

1938706

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: سمپوزیوم علم و کشتی همزمان با رقابت های جام تختی در دی ماه سال جاری و در زمان اصلی خودش، برگزار می شود.

ادامه مطلب...

IranFlagLogo مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای شرکت در المپیک 2016 ریو

ادامه مطلب...

ورود کاربران